zdrowie
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
podwójny podbrudek
Autor Wiadomość
Juras 

Wysłany: 2007-07-10, 07:53   podwójny podbrudek

Na wstępie zaznaczę, że jestem młodym, dwudziestoletnim facetem, dla którego uroda jest bardzo ważnym elementem mojej osobowości i z nią związany jest mój problem. Jestem chudy i wysportowany, a pomimo tego mam podwójny podbródek. Od jakiegoś czasu ćwiczę mięsnie szyi i wklepuje różne kremy, ale nie zauważyłem żadnej poprawy.
Nie wiecie czy ostateczne wyjście to operacja chirurgiczna?
Może znacie jakąś metodę na jego pozbycie?
Ile ewentulanie może kosztować operacja podbródka i jaki to jest czas wyjęty z życia?

pozdrawiam Juras

Gość

Wysłany: 2007-08-14, 00:57   

też mam drugi podbródek a jestem szczupła czy są jakieś ćwiecznia które by to wysmukliły?

loretta 

Wysłany: 2007-08-14, 06:52   

Hej
Wydaje mi się że pomóc mogą ćwiczenia mięśni szyi i dolnych partii twarzy. Postaraj się napinać i rozluźniać mięśnie szyi jak będziesz stała przed lustrem. Mów na głos samogłoski: u, i, o, a, e. Obracaj głowę w prawo, w lewo, a potem w górę i w dół. Systematycznie wykonuj codzienne ćwiczenie polegające na trzymaniu przez 4 minuty głowy odchylonej do tyłu. W przypadku gdy po kilkunastu sekundach boli cię szyja i chcesz jak najszybciej wrócić do normalnej pozycji, to znak że masz przykurczone mięśnie szyi, ćwicz dalej, ćwiczenia napewno pomoże.

Kolejnym ćwiczeniem wzmacniającym i kształtującym podbródek jest wyciąganie języka. Wyciągnij język jak najdalej potrafisz i unieś jego koniec do góry oraz wykonując to napisaj mięśnie. Wytrzymaj 12 sekund. Ćwiczenie należy powtarzać codzienie, cyklicznie klika razy pod rząd.
Na poprawę wygladu nie trzeba będzie długo czekać! :mrgreen:
Pozdrawiam Lori

Odpowiedz do tematu